07 Şubat 2014 #2282084

Vodafone Vaat Edilenden Fazla Fatura Gönderdi!

Çocuğum için 1.5 ay kadar önce almış olduğum Vodafone faturalı hat için gelen ilk faturada vaat edilenin üzerinde bir miktar bulunmaktadır.


Hattı alırken 20 tl'nin üzerinde fatura gelmeyeceği bana taahhüt edilmesine rağmen henüz ilk faturada böyle bir aşım olması üzerine müşteri hizmetlerini aradım ancak oradan da bir geri dönüş alamadım.


Sonuç olarak ben bana vaat edilen ve taahhüt ettiğim miktar olan 20 TL'den fazlasını ödemeyi reddediyorum.


Bu yanlışlığı düzeltmenizi veya düzeltilmemesi durumunda bütün taahhütlerin iptal edilerek hattın geri alınmasını rica ediyorum.

Adem 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.Ayrıca konuya yönelik detaylı yanıtımız 14.02.2014 tarihinde mail adresinizede gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön