08 Temmuz
Yorum Yap
#10639443

Vodafone Uzaktan Kusursuz Yakından Hiç Öyle Değil!

Samsun Çarşamba Hürriyet beldesi. Bu bölge Türkiye'nin gıda üretim ambarlarından biridir. Teknolojiden öncelikli yararlanmamız gereken bölge konumundadır. Anılan bölgede haberleşme, internet şebeke problemleri müzminleşmiş hasta durumunda. Tüm operatörleri denedik. Şimdi ise Vodafone'u deniyoruz. 1 km yakınımızda baz istasyonu mevcut. Onca arıza kaydını sözde uzman ekibe bildirdik. Aldığımız cevap 4 bilinmeyenli denklem gibi. Evet bölgenizde kapsama kalitesi geçtiğimiz aylarda oldukça düştü. Ancak iyileştirme çalışmaları yapmayı planlıyoruz.
Planlıyoruz kelimesini duyunca bir an sevindim.
Uzman müşteri temsilcisine sordum peki süre verebilir misiniz? Cevap: Belki haftalar belki aylar. Tabi ki onlarda haklılar. Şimdi şehir merkezinde işsiz çaresiz gençler gece gündüz oyun oynayıp video indiriyorlar. Bol bol kazanıyoruz.
Sonuç ve talep: Anılan bölgeye 30 dakikanızı ayırın da var olan baz istasyonunun hizmet kalitesini artırın. Sanki yeniden Amerika'yı keşfetmenizi istedik. Tek isteğimiz basiretli firma. Bundan sonra sizleri eleştirmek değil tebrik için iletişime geçmek isteriz.

Bülent 783 Okunma

Cevaplar

  • Bülent'in Teşekkür Mesajı05 Aralık

    Vodafone çekim gücü şu an çok iyi. Yanımda uygulamasıyla tüm hesabım kontrolümde. Teşekkür yetermi bilmiyorum ama varol Vodafone.

  • Bülent18 Temmuz

    Teşekkür ederiz. Var olun. Mükemmelsiniz. Sözünde duran basiretli firna.

  • Bülent18 Temmuz

    Uzaktan da yakından da kusursuz. Teşekkür ederiz Vodafone. Bölgemizde yoğun çalışma yaptılar. Çok mutluyuz. Hizmet mükemmel. Mezara kadar Vodafone.

Ziyaretçi Yorumları