Vodafone Uyumlu Genç Tarifesi Mağduriyeti

Ayşin Ayşin20 Ekim 12:34

12 yaşındaki kızıma uyumlu genç tarifesi aldık kullanımı için ve özellikle de sınırlı bir internet paketi seçtik ve bu hattı satarken de hattı çocuğun kullanacağını ve sınırlama yapılmasını Vodafone'da ki kişiye bildirisini yaptık. 

Çünkü kendi hattımda Vodafone'u ve bir SMS ile Vodafone'un hattıma internet yüklemesinden mağdur oldum daha önce kendimde şikayetçi oldum ve şikayetimi kabul eden Vodafone kendi hattıma 5 ay gibi bir süre ft kesintisi yapmayıp iade işlemini o şekilde tarafıma yaptı. Fakat gene aynı hataya düşüp kızıma aldığım Vodafone hattına 50 adet avantajlı aşım paketi adı altında SMS ile hiçbir onay almadan internet paketi yüklemesi yüklemesi bildiri yaparak ama tekrar belirtiyorum onay almadan yükleme yapmışlar. Ve aylık telefon faturası 796,30 TL aylık fatura ödedik. 

Rakamları geçtim bir şekilde ödenecek ramakları bunlar el mahkum ama ayıptır günahtır ya karınca duası gibi yazılarla bir madde ile yükleme hakkını kendinizde buluyorsunuz. Durdurmamanızın nedeni de insanları bu şekilde mağdur etmek madem durdurmayacaksınız ve onay almadan yükleyeceksiniz hiç önünü arkasını düşünmeden yazık ya ve bir kere daha anladım Vodafone pişmanlıktır...

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler