Vodafone Uygulanmayan Kampanya Hediyesi!

Nilufer Nilufer17 Şubat 13:20

11.02.20 tarihinde telefonuma Vodafone'dan bir kampanya mesajı geldi - 35 TL ve üzeri yüklemelerde 7 GB hediye edileceği belirtiliyordu. Bunun üzerine Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kart bilgimi girerek 35 TL'lik yükleme gerçekleştirdim. 

Hediye internet hattıma tanımlanmadı. Vodafone müşteri hizmetlerini aradım, 24 saat beklememi ilettiler. Bekledim ama yine tanımlanmadı. Tekrar aradım, 48 sa beklememi ilettiler, yine tanımlanmadı. Ben de 14 şubat'ta tekrar aradım ve yaptığım kontör yüklemesinin iptalini talep ettim, telefonda kabul edildi ancak yine bir sonuç yok.

Yurt dışında yaşıyorum ve 10 günlük bir Turkiye ziyaretim olmuştu. Bu yüzden artık GB hediyesi vs. Tanımlanmasını istemiyorum. Sadece 35 TL'lik ödememin ödemeyi gerçekleştirdiğim karta iadesini istiyorum. Sonrasında hattımı başka bir operatöre taşıyacağım.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Nilufer 17 Şubat 15:20

Telefonumda herhangi bir arama görünmüyor? +31626381317 numaralı numaradan ulaşabilirsiniz.

Vodafone Logo Vodafone 17 Şubat 15:13

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak size yardımcı olabilmek için aradık ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından ulaşamadık. Ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilir veya dilerseniz Vodafone hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi 542 ve ya 05425420000 Müşteri Hizmetlerinden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone Logo Vodafone 17 Şubat 14:20

Değerli Müşterimiz, Vodafone’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Dilerseniz Vodafone hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi 542 ya da 05425420000 Müşteri Hizmetlerinden bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Vodafone Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler