22 Şubat 2013

Vodafone Üyelik Süresinin Uzatılması ve Kampanyada Ücret Artışı!

02.12.2011 de aldığım 'cep avantaj mini süper' kampanyalı vodafone hattımı, her yöne 1000 dk 30tl üzerinden tarifeli olmasına rağmen sürekli extra ücretler geldiğinden,1 yıllık zorunlu süre dolar dolmaz Avea ya taşıdım.Fakat 02.12.2012 tarihinde geçmesi gereken hattım 05.12.2012 tarihinde değiştirilmiştir.Bundan dolayı kullanmadığım halde fazladan 1 aylık ücret 35.22 tl talep edilmektedir.


Ayrıca hayır kurumlarına kısa mesajla gönderdiğim bağışlardan da işlem ücretleri kesilmiştir.Yapılan bu haksız kesintilerin iadesini ve kullanmadığım halde gönderilen faturanın da iptalini talep ediyorum.

Rıdvan 36 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan23 Şubat 2013

    müşteri hizmetlerini aradığımda da ayın beşinde gerçekleştiği ifade edildi(2 gün önce yaptığım görüşmede). Ben 35 tl ile fakir olmam. ama haksızlık varsa hakkımı helal etmiyorum. Hayır kurumlarına attığım mesaj içinde işlem ücreti almak zorundayız diyorsunuz bunu da vicdanlara havale ediyorum.

  • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize kullanmakta olduğunuz tarife esaslarında belirtildiği üzere; ilk faturada aylık paket ücreti ve dakikalar; aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir. Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda abone toplu süre ücretininin tamamını öder. Şikayetinize istinaden yapılan kontrollerde; hattınızın fatura kesim tarihinin her ayın son günü olduğu görülmüştür. Hattınızın 15.12.2013 tarihinde geçişinin yapıldığı görülmüş olup,hesap kesim tarihine göre faturalandırmanızda hata tespit edilmemiştir. İmzalamış olduğunuz sözleşmenin Mali Hükümler bölümünde ödemeler hakkında detay bilgilerin mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca hayır kurumlarına gönderilen smslerin onayınıza istinaden gönderimi gerçekleştiğinden, yansıyan ücrete müdahale edilememektedir. Bu bağlamda; düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön