17 Aralık 2014

Vodafone Üyelik Olmadan Ücret

7070 cebılısım diye faturama yansıyan ücrete itiraz ediyorum. Kesinlikle üye olmadığım halde faturama ücret yansıdı.

Fatih 293 Okunma

Cevaplar

 • Fatih13 Ekim 2015

  hiçbir sonuç alınmadı. ilerleyen zamanda size sırf bu para için dava açacağım.

 • Fatih27 Aralık 2014

  Vodafone tam bir rezalet 9.6 kuruş faturama ücret yansıdı şimdi mail geldi 6 TL kullanım ücreti yansıtılmıştır! tam bir rezalet

 • Vodafone Temsilcisi19 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 19.12.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi17 Aralık 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön