27 Ocak 2014 #2255393

Vodafone Uyarı Yapmadan Avukata Veriyor!

Temmuz ayında hattımı Vodafone'dan başka bir hatta taşıdım. Borcumun olduğunu ise 24.01. 2014 tarihinde avukatlık ofisinden gelen mail ile öğrendim. Kurumsal firma olduğunu, dünyanın en büyük markası olduğunu iddia eden bir firma, müşterisi oldugum süre içinde birçok hatırlatıcı mesaj atarken müşterisi olmaktan çıkınca bir kere bile hatırlatmaması niyetini ortaya koyar nitelikte.

Yasin 98 Okunma

Cevaplar

 • Yasin30 Ocak 2014

  klasik cevaplar fikrimi hiçbir şekilde değiştirmedi

 • Yasin29 Ocak 2014

  firma müşteri temsilcisi aradı, firmalarının kurumsallaşamadıgını, ticari ahlak kurallarına uymadıgını ama firma prosedürlerine uygun oldugu konusunda anlaştık. Firmanın giden müşteriye zarar verme eğilimi var anladıgım kadarıyla.

 • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön