08 Temmuz 2013

Vodafone Usulsuz Faturayı Reddediyorum!

Hattımı bir diğer operatöre taşıttım ve ardından yüklü bir Vodafone faturası geldi. 251, 60 TL
haberleşme ücretim 33. 05 TL. Diğerleri Vodafone'un kendi oyunları. 99. 12 TL indirimlerin iptali olarak fatura kesilmiş, bunu açıklayabilir misiniz? 62. 26 TL Tahsilatına aracılık edilen hizmetler olarak eklenmiş bu nasıl bir hizmet? Artı, bir sonraki fatura tarihi : 31. 07. 2013 olarak görünmekte. Her ay bu fatura gönderilip cebimdeki parayı size mi yatıracağım?


Paranın kolay kazanılmadığını size belirtmek isterim. Bu faturayı da ödemem. Şikayetimi dile getirmek için müşteri hizmetlerini aradım ama numara farklı operatör numarası olduğundan bağlanamıyorum. Konuyu bilgilerinize sunarım.

Levent 34 Okunma

Cevaplar

  • Levent18 Temmuz 2013

    ASLA..

  • Vodafone Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 530227****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,fatura kesim tarihinizin Her ayın son günü olduğu 26.06.2013 tarihinde farklı operatore geçiş sağladığınız görülmüştür.Haziran dönemine ait faturanız kontrol edildiğinde hattınızda tanımlı olan cihaz kampanyanızın iptal olması nedeni ile cayma bedeli yansımıştır.Faturalandırmanıza yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön