07 Şubat 2015

Vodafone Üst Üste 3 Kere 80Kr Kesildi!

Bugün belirttiğim numarayı verileri dahil 41 liraya aldım 20 lirada karta yükleyerek tarifemi seçtim. Daha aldıktan yarım saat geçmedi bir 80kr kesildi ardından bir 80kr daha son kesintiden 15 dk sonra bir 80kr daha kesildi. Müşteri temsilcisiyle görüşeyim nereye gittiği hakkında bilgi almak istedim 542 numarayı aradım ücretli olduğu söylendi. Diğer servislerde robotla uğraşmamak için ücreti göz ardı ettim ama bana yavaş yavaş yaydırarak konuşan hiçbir işe yaramayan robot çıktı. Ben madem bu parayı veriyorum "insan" ile görüşmek istiyorum daha ilk günden verdiğiniz hizmetiniz ile soğudum, pişmanım bu kesintilerin nereye alındığının tarafıma bildirilmesini ve tarafıma talebini istiyorum.

Sercan 1.077 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön