09 Ağustos
#12411967

Vodafone 'un Köyde Çekim Sorunu

Hepimiz Vodafone'u çok beğeniyoruz:) Vodafone'nun tarifeleri, kampanyaları Vs. Vs. Her şeyi ile memnunuz ama artık köy bölgelerinde bu konu ile en erken bir şekilde çözüme kavuşturmanızı rica ediyoruz.


Gebze, Mudarlı Köyü'ne bayram ziyaretleri olsun, şu olsun, bu olsun orada şebeke çekmediği zaman ister istemez canımız sıkılmaya başlıyor. Sanırım bu konu ile ilgili 2020 yılında projeniz varmış. 2020'yi beklemeyin 1-2 ay içinde projeye başlayın.

Erbil Erbil 3.657 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Erbil14 Ağustos

    İlgilendiğiniz için teşekkür ederim ama bana tarafınızdan herhangi bir arama ya da sms gelmedi.?! Tekrar göndermeniz mümkün mü?

  • Vodafone Temsilcisi09 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak gerekli incelemeler yapılarak, tarafınıza bilgilendirme sms gönderilmiştir. Vodafone’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Dilerseniz Vodafone hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi 542 ve ya 05425420000 Müşteri Hizmetlerinden bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi09 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak size yardımcı olabilmek için sizi 2 defa aradık ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından ulaşamadık. İletmiş olduğunuz şikayetinizin incelemesi tamamlanmış ve tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilmiştir. Vodafone’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler