01 Nisan 2013 #1716806

Vodafone Ulaşılamayan GSM Operatörü!

23.02.2013de internet üzerinden tarife değişikliği yaptım. Bunu yaptığım ay için eski tarife üzerinden fatura gelmesi gerekirken her nasılsa bana her iki tarifenin toplamı olan 94 tl fatura geldi. 25.03.2013de 542’yi aradım ve durumu anlattım. telefonda bana yardımcı olamamaya çalışan hanımefendinin ilettiği üzere işler öyle yürüyormuş.


Hattımı kapatmak istediğimde ilgili hanımefendi hattıma sınırlama koyacağını ve 3 gün içerisinde beni Vodafone dan arayacaklarını ve o zaman hattımı kapatabileceğimi bildirdi. o günden beri ne arayan var ne soran. Şuan telefonumla müşteri hizmetlerini bile arayamıyorum, onu da geçtim başka bir hattan arayıp kendi numaram için işlem de yapamıyorum.

Mehmet 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,533434****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,probleminizin giderildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Mehmet01 Nisan 2013

    Sayın ilgili; 542 nolu müşteri hizmetleri telefonunuzdan sizlere ulaşamıyorum aynı zamanda internet sitenizden de ulaşamıyorum. Her iki erişim yolunu da bana kapatmışsınız. İkisinde de tek duyduğum hattımın borcu nedeniyle kapalı olduğu ve hattımın açılması için ödeme yapmam gerektiği. Ancak atladığını çok önemli bir husus var ki ödenmedi denilen faturamın son ödeme tarihi 04.04.2013 bu halde benim hattımı nasıl ve ne hakla aramalara kapatabiliyorsunuz. Umuyorum ki gerçekten en kısa zamanda dönersiniz.

  • Vodafone Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön