23 Eylül 2013 #2023622

Vodafone Uçuk Fatura Göndermiş!

20.09.2013 tarihinde Vodafone tarafından gönderilen fatura borcum 240.90 TL 20.08.2013 tarihinde numaramın son 2 hanesini değiştirdim ve ağustos 20'sinden eylül 1'e kadar normal tarifemden ücretlendirme yapılıp 01.09.2013 -15.09.2013 tarihleri arasında çok uçuk bir ücretlendirme yapılmıştır. 15.09.2013-20.09.2013 tarihleri arasında yeniden normal tarifem üzerinden ücretlendirme yapılmış.


Eğer tarifem üzerinden ücret yapılmadıysa neden yapılmadı? Eğer tarifem devam ediyorsa neden tarifem yenilenmedi? Bana birileri bunun açıklamasını yapsın artık. Müşteri hizmetleri paket aşımı diyor bir diğeri dakika aşımı diyor. O zaman neden tarife kullanıyoruz? Kullanıyorsak niye tarifem yenilenmiyor?

Ali 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde bilgilendirme sms gönderimi sağlanmış olup,toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön