30 Ağustos 2013 #1983901

Vodafone Ücretsiz Sunulan Günün Sözü Servisi İçin Hattımdan Kesinti Yapıldı!

Ücretsiz olarak kullanıma sunulan günün sözü servisinden 10 gün boyunca yararlandım. Daha sonrasında onayım alınmaksızın bu servis devam ettirilip 4.80 TL bakiyemden düşüldü. Müşteri hizmetleri ve 7070 servisini aramama ve çeşitli Vodafone iletişim merkezlerine şikayetimi iletmeme karşın büyük bir ilgisizlikle ve konu hakkındaki bilgisizlikle karşı karşıya kaldım.


Evleviyetle çalışanlarınızı iyi bir eğitimden geçirmenizi ve gizli müşteri metoduyla kontrol etmenizi tavsiye ediyorum. Aksi takdirde müşteri kayıpları kaçınılmaz olacaktır. Zira çağımızda müşteriler açısından en önemli hizmetler satış sonrası hizmetlerdir. Bunun yanı sıra ivedilikle bakiyemden haksız yere düşülen 4.80 liranın iade edilmesini talep etmekteyim.

Betül 527 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini ve hattınıza iade işleminin yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön