25 Ekim 2013

Vodafone Ücretsiz Dediği Paketten Ücret Kesti!

Ben sizin yeni internet paketi 500 mb internet paketi ilk ay ücretsiz yazıyor aylık 5 TL ben yaptım ve 5 TL kestiler. Bu nasıl iş? Alınan 5 TL'nin tekrar iade edilmesini istiyorum.

Anıl 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,551713****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ilk ay ücretsiz kampanyasından 30.07.2013 tarihinde 250 MB internet paketi satın alarak yararlandığınız tespit edilmiş olup,tekrardan 500 MB paketi için ilk ay ücretsiz kampanyasından faydalanamayacağınızın bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön