17 Aralık 2013
Yorum Yap
#2175940

Vodafone Ücretli Servislere Abonelik Yapıyor!

544648**** olan hattımın son faturasında 35 tl'lik özel servis kullanımı yaptığım belirtilmekte ancak böyle bir kullanım yapmadım. Bununla ilgili bir abonelik mesajı aldım. Ardından Vodafone müşteri hizmetlerini aradım ve bir abonelik ve kullanım olmadığı bilgisi müşteri hizmetlerinden bildirildi. Faturada ücretlendirilme olmayacağı da belirtildi.


Fatura için aradım ancak yardımcı olunmadı ve birde bu kullanıma istinaden 27 tl'lik vergi alınmış bu verginin de düşürülmesini talep ediyorum. Kullanmadığım ücreti ödemek istemiyorum. Sırf taahhüt verdim diye bu ücretli servislere abonelik yapılıyor.

Gokhan 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler