12 Eylül 2013 #2008349

Vodafone Ücretlendirmede Hata Yaptı!

Vodafone Genç Avantaj kullanmaktayım. 1 yıl önce cihaz kampanyasından telefon aldım telefon arızalı çıktı daha 3. gün garantiye gönderdim. Ayrıca telefon faturalarım data kullandığım için çok yüksek geliyormuş ama kullanmıyorum sonunda internet paketi almak zorunda kaldım. Geçmişe yönelik inceleme yapılmasını istiyorum. Yüksek fatura ödemekten sıkıldım artık. Vodafone'a her ay 60-70 ödemekten sıkıldım. Gereğinin faturalarımın incelenmesini istiyorum.

Demet 49 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde ağustos dönem fatura tutarınızda internet kullanımı kaynaklı ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiş olup,sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön