22 Ocak 2014

Vodafone Ücretlendirme Periyodu Temsilcinin Dediği Gibi Çıkmadı

Bugün itibariyle numaramı taşıyarak geçiş yaptığım Vodafone faturasız hattım açıldı. Benim gibi abonelere Vodafone'un faturasız hoş geldin teklifleri mevcutmuş. Bununla ilgili bilgi almak için bu gün saat 11:15 civarında müşteri hizmetlerini aradım ve Ü... Bey'den bilgiler aldım. Aldığım bilgi çerçevesinde bu paket tanımlandıktan sonra tarafıma verilecek her yöne 500 dakikanın ücretlendirme periyodu 6 saniye olarak tarafıma bildirildi. Ancak yaptığım görüşmeler neticesinde kalan dakikamı sorguladığımda bunun böyle olmadığını açşam-kapasam bile 1 dakikalık kullanımın düştüğünü fark ettim. Yanlış yönlendirildiğim için ücretlendirme periyordumun 6 saniye olarak güncellenmesini talep ediyorum.

Muhammed 146 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön