17 Mart 2014

Vodafone Ücretlendirme Hatası Yaptı!

Üçü bir arada tarifemde internet sms ve konuşma sürem olmasına rağmen hattımdan 6 tl ücret kesintisi sebebiyle günü dolmuş olan paketim yenilenmedi. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda takım lideri olan şahıs bana mantıklı bir açıklama yapamadı.


İkinci bir arama yaptım kullanım süresi ve sms adetlerinde herhangi bir aşım olmadığını öğrendim. Halen bana hata olmadığı iddia ediliyor böyle şey görmedim. Vodafone gibi büyük bir gsm şirketi nasıl oluyor da böyle bir şey yapıyor halen anlayabilmiş değilim. Geçerli bir sebep sunulmuyor. En kısa zamanda gsm operatörümü değiştireceğim. Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Emre 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14/03/2014 23:27:10 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön