23 Eylül 2013 #2025315

Vodafone Ücretlendirme Hatası Yaptı!

Tarife ücretlendirmesi 10 dk 60 krş olarak belirtilmektedir. Telefonumda bulunan süre kontrollü çağrı sonlandırma özelliğini kullanarak 9 dk 58 sn olarak telefonun kapatma özelliğini açtım.


Bugün gerçekleştirdiğim ve telefonumun sayacına göre 9:58 sn'de sonlanan görüşmeme göre 80 krş. Gerekçe olarak 10:06 sn olduğunu ısrarla bilgi olarak paylaştılar. Vodafone Keyfi Ücretlendirme Servisi sayesinde harika bir gün yaşadım.


Müşteri hizmetlerini 2 kez aradım. Teknik birime aktarılacak bir durum olmadığını ve telefonumun sayacının hatalı olduğunu ve kendi sayaçlarında kesinlikle yanlışlık olmadığını ısrarla kabul ettirmeye çalışan yetkili yazılımcı mı teknik personel mi? Kim?

İsmail 43 Okunma

Cevaplar

  • İsmail27 Eylül 2013

    Sadece bir maille çözümlediklerini zannetmeye devam etsinler

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz Cihaz süre sayacınız ile şebekemizin süre sayacı farklılık göstermekte olup, fatura kesimlerinde süre bildirim mesajlarını beklemenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön