13 Eylül 2013 #2010781

Vodafone Ücretlendirme Hatası!

Kuşadası, Davutlar Milli Park'ta tatilimi yaptığım sırada telefonum Yunanistan şebekesinden çekmeye başlamış. Farkında olmadan görüşme yaptım. O ay ki faturamın fazla geldiğini gördüğümde şikayette bulundum ve sonuç bir hata olmadığı yönündeydi. Kendi ülkemde Yunanistan operatörü üzerinden konuştuğum için fazla ücret ödemiş oldum. Vodafone gibi dünya çapında bir operatör 15 lira için bu hatayı kabul etmedi. Sorun zaten parası değil ülkemde başka şebekeden konuşmam.

Emrah 175 Okunma

Cevaplar

  • Emrah21 Ekim 2013

    Diğer insanların göremediği (müşteri hizmetleri) bir platformdan ulaştığımda hiç bir sorun olmadığının söylenmesi ama bu platformda yazıldıktan sonra hatanın kabul edilmesi garip geldi.

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    “Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön