14 Şubat 2013 #1632512

Vodafone Ücretim İade Edilmedi!

2012 haziran aylarına yakın bir zamanda Vodafone bana 488 tl fatura yansıttı.Ben faturamı ödedim ve tüketici hakem heyetine müracaat ettim. Aradan 6 ay geçti 2 hafta önce tüketici hakem heyeti benim haklı olduğumu onayladığına dair bir karar gönderdi mektup ile. 434 tl Vodafone'den alacaklı olduğuma dair.


Ben 1 ay önce Vodafone operatöründen çıkıp Avea'ya geçtim. 97 lira Vodafone borçlu iken Vodafone'den çıktım borcumu ödemeden sonra alacağımdan düşerler diye.Operatör değişmeme rağmen bana 77 lira bir fatura daha çıkardılar.Toplam 177 lira borca soktular beni. 10 gündür faxladım tüketici haklarının kararını dilekçe ve kimlik fot. ile beraber ücretim halen geri iade edilmedi.

Muhammet 62 Okunma

Cevaplar

 • Muhammet22 Şubat 2013

  Kardeşim sorunuma halen çözüm getirilmedi.Tğketici haklarının kararına ragmen ücretimi nasıl geri iade etmezsiniz anlamıyorum sizi.

 • Muhammet18 Şubat 2013

  Ya benim sorunuma halen biz cozum gelmedi.Ben tuketici haklarınıda aradım tekrardan fax çekmeme ragmen ücretimi iade etmiyorlar dedim.İcraya ver dedi.bu haftaya kadar sorunuma çözüm gelmezse avukata vereceğim.Tüketici haklarının kararını size fax çekmeme rağmen ücretimi iade etmiyorsunuz.

 • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,15 Şubat 2013 tarihinde saat 14:07'de yapılan geri aramada, 0535417**** numaralı hattınız ve talebiniz hakkında bilgi alış verişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön