20 Nisan 2013 #1753703

Vodafone Ücreti Alınan Dakikalar Silindi!

Her ayın 21'inde fatura kesim tarihi olduğundan tarife dakikalarım ve paketim yenilenmektedir. Ancak bu ay içerisinde Vodafone web adresinden, internet üzerinden gerçekleştirdiğim işlem ile yeni fatura dönemi için "hesabını bilen midi" tarifeye geçmek için başvuruda bulundum.


Hesap kesim tarihi olan ayın 21'ine daha 13 gün varken (9 Nisan) sistem eski tarifemdeki dakikalarımı tamamen silip, yeni paketi 13 gün olarak ücretlendirerek başlattı. Mevcut paket dakikalarımın silineceğine dair hiçbir bilgi vermeden yapılan bu ücretlendirme haksızdır.


Ücretini ödediğim dakikalar bilgim olmadan silinmiş, hem yeni yüklenen dakikaların ücretlendirmesi yapılmış hem de silinen dakikaların ücreti tarafımdan kesilmiştir. Silinen dakikaları hiçbir şekilde kullanmadığım için, Nisan 2013 faturama yansıyan ekstra ücretlendirmeyi kabul etmemekteyim.

Erinç 14 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 532608xxxx numaralı hattınıza alacak girişi yapılmış olup, bir sonrakı çıkıcak olan faturanızda düşürülecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Erinç24 Nisan 2013

    Firma kesinlikle şikayetime bir çözüm üretmemiştir. 20 Nisan'da firma tarafından verilen standart cevaba istinaden halen tarafıma herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır. Yapılan haksızlığın son derece açık olmasına rağmen (ücreti alınan dakikaların hiçbir bilgi verilmeden silinmesi), firmanın geri dönüş yapmaması bu yol ile birçok insanı mağdur ettiğine ve haksız kazanç elde ettiğine işarettir. Vodafone gibi dünya genelinde hizmet veren bir operatörün bu tarz yollar ile haksız kazanç elde etmesine anlam verememekteyim (Türkiye ayağının bu tip bir uygulaması olduğu düşüncesindeyim). Vodafone Avrupa merkezine konu hakkında şikayetimi bildiren mail göndereceğim.

  • Vodafone Temsilcisi20 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön