08 Mayıs 2013

Vodafone Ücret Tarifesi!

Telefon hattım her yöne 1000 dk aylık 30.00 lira sabit ücret tarifesi ile ücretlendirilirken yakın bir zamanda vodafone müşteri hizmetlerinden arandım. Tarifeme aylık 1 lira ek ücret ile daha fazla görüşme imkanı sağlanacağı bildirildi. Ben de artı ücret ödenip ödenmeyeceğini ısrarla söylememe rağmen, kesinlikle fazla ücretlendirme olmayacağı tarafıma söylenmiştir.( Bu konuşmalar müşteri temsilcisi ile yapılan görüşme kayıtlarından bulunabilir.) Ancak son ödeme tarihi 15.05.2013 olan faturalandırmada 52.80 lira borç gelmiştir. Bu konu hakkında kesinlikle şikayetçiyim. Bu durumun en kısa sürede araştırılarak düzeltilmesini ayrıca tarafıma bildirilmesini istiyorum. müş. temsilci. ulaşamıyorum.

Burhan 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili kampanya girişi bilgileri paylaşıldığında bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı ve sabit ücretin kullanılan gün kadar ki bedelinin yansıyacağı bilgisinin paylaşılmış olduğu ve onayınıza istinaden işlem sağlandığı bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön