17 Haziran 2013

Vodafone Ücret Kesmeye Devam Ediyor!

Cep aile tarifesinde 2 adet numaramla kayıtlıyım. Fakat kontörlü hat faturalı hattı aradığında ücret kesmeye devam ediyor. Normalde ücretsiz araması lazım. Daha önce belirttiğim şikayeti halen çözüme kavuşturmadınız. Halen haksız kontör kesimine devam ediyorsunuz. 2 haftadır ücret kesiliyor bugün de dahil olmak üzere ama halen çözüm üretilmiş değil. Neden ücret kesildiğini Vodafone göstersin.

Ali 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, gerekli düzenleme sağlanmıştır. Ücretlenmiş aramalar için fatura hesabınıza alacak girişi gerçekleşmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön