31 Ocak 2014 #2267640

Vodafone Ücret İadesini Yapmıyor!

Vodafone Red tarifeleriyle oynayıp adlarını ve fiyatlarını değiştirince A***'ya geçtim. A****'ya geçtikten sonra bana SMS geldi alacağım kaldığına dair ama bunun için bir dilekçe yazıp Vodafone merkeze göndermem istendi. Daha sonra dilekçeyi gönderdim ama şimdi de kimlik fotokopisi bilmem ne daha isteniyor.


Ödeme alırken hiçbir belge istemeyip kolaylıklar dünyası yaratan firmalar nedense ödeme iade ederken bir sürü uğraştıracak iş çıkarıyorlar. Maksat ücret iadesini yapmamak. Benim borcum kalsaydı 5 liralık borç faizle 500 lira olurdu ve daha sonra mahkemeye verilirdim.


Kimlik fotokopim zaten sizde var abonelik başvurusu yaparken vermiştim daha ne istiyorsunuz anlamadım.

Yalçın 193 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2013-02-07 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön