15 Nisan 2014

Vodafone Ücret İadesinde Bulunmadı!

18 mart 2014 tarihinde Çanakkale'de bir numarayla konuşma yaparken 5 6 kez, arayıp 15 40 sn arası konuştuktan sonra konuşma kesildi. Bakiyemde 5 6 tl olduğuna rağmen Vodafone müşteri hizmetlerini ararken bakiyeniz bulunmadığı için bu aramayı gerçekleştiremiyorsunuz diye bir şeyle karşılaştım, ulaştım, hattı sıfırladılar olmadı.

Aynı sorunu tekrar yaşadım. Yine aradım düzelttik dediler. Ücreti iade edin dedim servis çalışmasından dolayı kesilmiş olabilirmiş. Tamam ücretimi iade edin dedim. Hem böyle bir kampanya var bana yok denildi hem de iade edilmiyormuş. Babamın görüşmesi kesildiğinde ona iade ediliyormuş. İnternette de kesilir de görüşmeniz iade ediyoruz diye reklam vardı.

Taner 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 17.04.2014 tarıhinde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön