11 Şubat 2015

Vodafone Üçlü Avantaj Tarifesinin İçeriğinin Değiştirilmesi

3 Şubat'ta bu tarifeye geçtim ve resimde görüldüğü şekilde 05.03.2015 tarihine kadar yurt içi her yöne 1000 dk. Hesabınıza yüklenmiştir diye mesaj geldi. Ancak bugün hattımdaki TL'nin eksiye düştüğünü gördüğümde 7000'den sorgulama yaptım ve gelen mesajda gördüğünüz gibi tarife Vodafone için olarak değiştirilmiş.


Önce hatayı kendimden bilip her yöne konuşabilmek için tarifemi süper 2 olarak değiştirdim. Ancak mesajları tekrar kontrol ettiğimde ilk resimdeki mesajı gördüm. Boş boşuna tarifemi de değiştirmiş oldum. Şuan diğer hatları arayamıyorum. Acilen hattımın aynı tarifeye taşınmasını ve konuşma paketinin ilk mesajdaki gibi her yöne yapılarak mağduriyetimin giderilmesi talep ediyorum.

Caner 45 Okunma

Cevaplar

  • Caner11 Şubat 2015

    Hatalı olduğunuz apaçık ortada iken kalkmış bir de arayın diyorsunuz bir de oradan kazık yiyelim öyle mi? Utanmadan ücretini yazmışsınız.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön