18 Eylül 2013 #2017731

Vodafone Tutarsız Faturalar Gönderiyor!

Kullanmakta olduğum Vodafone genç avantaj tarifesi ağustos ayında kapanmıştı.06.09.2013 tarihinde 77 TL olan (tarifem 35 TL olmasına rağmen)fatura borcumu ödeyip hattımı yeniden açtırıp taahhüdü dolduğu için fazla ödediğim söylendi.


Bende 1 yıl taahhütlü genç avantaj tarifemi yeniledim fakat 77 TL fatura ödeyip hattımı açtırdıktan sonra bana 323.40 TL yeni faturam olduğu mesajı geldi. Adıma gelecek olan bu 323 TL'lik faturaya itiraz ediyorum.


Gerekli düzeltmenin yapılmasını istiyorum. En kısa zamanda tutarsız fatura rakamlarından dolayı Vodafone hattımı iptal ettireceğim.35 TL'lik tarife diye 323 TL fatura gelmesinin mantığını çözmüş değilim.Tüm arkadaşlarımı da uyaracağım.

İsmail 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı ve süre bilgi sms gönderimi sağlandığı tespit edilmiştir.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön