30 Ağustos 2013

Vodafone Tutarsız Davranıyor!

Önceki şikayete internet üzerinden olumlu yanıt veren Vodafone, daha sonra telefonla arayarak "size şuan çıkarttığımız ek faturayı bu ay ki fatura üzerinden düşeceğiz ama bir sonraki fatura dönemine ekleyeceğiz" diyor; bu ne demek oluyor? Hiçbir akıl mantık çerçevesine bu sığmıyor. Bugüne kadar Vodafone kadar beni bunaltan bir firma olmadı.


Vodafone dışında da hiçbir firmadan şikayetçi olmadım.Derhal bana çıkarttıkları çift faturanın birinin iptalini istiyorum. Ailemde kullandığımız 5 ayrı Vodafone hattını da kapatmayı düşünüyoruz artık. Gereken bütün taahhüt bedellerini ödeyip Vodafone'dan kurtulacağım ama hava parasına hayır!

Alper 59 Okunma

Cevaplar

 • Alper05 Eylül 2013

  25 liralık fazla fatura çıkıyor bunun direk iptali gerekirken bu fatura benden kesiliyor ve yoğun uğraşlar sonunda bir sonraki ay iade edileceği tespit ediliyor.iyi güzel teşekkür ediyorum fakat neden 15.09.2013 tarihinde kesilecek olan dönem faturasında 8 liralık bir ücret gözüküyor ? Yeni geçtiğim tarife eskisinden daha uygun olmasına rağmen 8 liralık fatura ..?

 • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,537844****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde alacaklı olduğunuz tutarın 15.09.2013 tarihinde kesilicek olan dönem faturanızdan düşülüceği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Alper30 Ağustos 2013

  Sıfır Memnuniyet Sıfır Çözüm.

 • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön