11 Mayıs 2013

Vodafone Tutarsız Bilgiler Veriliyor!

Vodafone modem hattı iptal için iletişim merkezine gittim. Hattımı 12 ay taahhütlü aldığımı ve taahhüdün ne zaman bittiğini bilmediğimi taahhüt süresi devam etmiyorsa hattı iptal ettirmek istediğimi söyledim. Sistemlerine bakarak hattı iptal edebileceğimi hatta taahhüt gözükmediğini belittiler bende bunun bir cezası olup olmadığını sordum sorun çıkmayacağını Akabinde bir sonraki Ay'a fatura yansımaması için çağrı merkezini aramamı modem hattımı kontörlüye çevirmemi istediler.

Aynı soruları Çağrı merkeziyle paylaştım hatta taahhüt gözükmediğini bana bir cezası olmayacağını paylaştılar Ay sonu cezalı bir şekilde eve fatura geldi ödemezsem eve icra gelecekmiş Vodafone şirketinin düştüğü duruma bakın!

Cihan 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda ödenmemiş faturalarınıza istinaden sistem tarafından kampanya çıkış işlemi yapılmış olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. İmzalamış olduğunuz taahütnamede gerekli bilgiler mevcut olduğunu hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön