16 Mayıs 2013 #1801743

Vodafone Türkiye'de Yurtdışı Servisiyle Ücretlendiriliyorum!

Marmaris'te kamu personeli olarak çalışıyorum. sık sık çevre köylere görevli olarak gitmekteyim gittiğim köyler yarım adanın uç noktaları ama Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yer alıyor.
vodafone 55 tl karşılığında 750 konuşma dk paketini kullanmaktayım fakat görev için gittiğim köylerde sık sık yabancı GSM operatörleri şebekeye geçip hemen ardından tr Vodafone geçiş yapıyor.


Bu aralıklarda yaptığım görüşmeler Türkiye sınırları içerisinde olduğum halde 55 tl karşılığından satın aldığım 750 dk konuşma süremden düşülmesi yerine yurt dışı görüşmesi kabul edilerek extra faturalanıyor 7-nisan 8-mayıs tarihli faturam da yurt dışından arama yaptığım gerekçesiyle 100.30 kr bunun düzeltilmesini istiyorum.

Hasan 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Sınıra yakın yerlerde bulunmanız durumunda, eğer roaming servisiniz aktif ve şebeke seçiminiz otamatik ise sinyal gücü güçlü şebeke otamatik olarak devreye geçmekte olduğu bilgisini iletmek isteriz. Ancak şebekeniz degişti anda tarafınıza bilgi mesajı gönderilmekte olup, mesajın içeriğinde ücretlendirme bilgileri bulunmaktadır. Bu bağlamda, sınır bölgesinde cıhazınızın üzerinde ki şebeke seçimini elle seçmeniz gerektiği yada roming servisini kapanmanız durumunda yaşadığınız sorunun giderileceğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön