30 Ağustos 2013 #1983864

Vodafone Tüm Şartları Taşımama Rağmen Freezone Üyeliğimi Gerçekleştirmiyor!

Yaş ve tarife gibi tüm şartları taşımama rağmen, Vodafone Freezone üyeliğimi yapmıyor. Üye olmak istediğimde "Mevcut aboneliğin Freezone üyeliğinden yararlanmak için geçerli koşulları sağlamaktadır" diye cevap veriyorlar. Sebep olarak da 1-2 yıl önce Online İşlemler üzerinden kullandığım kredi kartıyla bakiye yükleme uygulamasını gösteriyorlar.


Bu uygulama yüzünden kara listeye alındığımı söylüyorlar, ancak ne yükleme ne sonrasında kartla ilgili, kara listeye girmeme sebep olacak hiç bir sorun yaşamadım, bir süre kullanıp daha sonra kullanmayı bıraktım. Kaldı ki söyledikleri gibi bu listeye girmiş olsam dahi bu üyelikle bunun ne alakası var? Freezone üyeliğimin başlatılmasını talep ediyorum.

Ceren 273 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.09.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ceren03 Eylül 2013

  Hala hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı. Cevaplandı diye altına kopyala yapıştır bir cevap verilmiş, o kadar.

 • Ceren02 Eylül 2013

  Kimse ne bir dönüş yaptı, ne çözüm sundu. Dönüş yapılacak denilerek şikayet cevaplanmış gösterilmekten başka bir şey yapılmadı.

 • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön