25 Ağustos 2014

Vodafone Tüketici Hakları Denen Birşey Var

Vodafone firması 26.07.2014 tarihinde yapmış olduğum şikayetimi 1 ayı geçen bir sürede gerekli hassasiyeti göstermeyip konuya ilgisiz kalmıştır. Ayrıca bulunduğum ülkede de fazlasıyla mağdur bırakmıştır. Sistemlerinde bulunan hatanın farkına varamadıkları gibi kabullenmedikleri kanısındayım. Yurtdışında kullanma kolaylıklarından bahseden reklamlara da irtibar edilmemesi gerekmektedir. Önceden bulunduğum red tarifesini vodafone bulunmayan ülkerelerde geçmediği gibi vodafone bulunan ülkelerde de tam olarak geçmediğinin bilinmesini isterim. Verilen reklamlara göre hareket etseydim daha da mağdur olacaktım. Sayın müşteri hizmetleri lütfen gerekli hassasiyeti gösterip daha fazla mağdur etmeyiniz.

Evren 1.293 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi25 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön