18 Şubat 2013 #1640002

Vodafone Tuhaf Mesajlar Gönderiyor!

Vodafone hattıma ARABENİ 00248458600, SOHBET 00248458600, CHAT 00248458700, KIZLARBURDA 00248458686 vs. gibi servislerden gereksiz müstehcenliğe davet mesajları alıyorum. Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp defalarca arayıp şikayette bulunmama rağmen mesajlar gelmeye devam ediyor.


Bu ve bunu gibi servislerden mesaj almak kesinlikle istemiyorum. Soruna çözüm bulunmazsa tüm haklarım saklı kalmak kaydı ile suç duyurusunda bulunacağımı beyan ederim. Tarafıma en kısa zamanda sözlü ya da yazılı olarak geri bildirimde bulunulmasını rica ederim.

Mustafa 53 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa12 Nisan 2013

    kullandığım operatörün müsteri temsilcilerini defalarca aramama rağmen problemim bir türlü çözülmemişti. ''probleminiz çözüldü aynı sorunu tekrar yaşamayacaksınız'' demelerine rağmen sorun hala devam ediyordu. aynı şikayeti şikayetvar.com sitesi aracılığı ile bildirdiğimde problem derhal çözüldü ve artık böyle bir sorun yaşamıyorum. şikayetvar.com sitesine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 544851xxxx numaranız bu servislerden çağrı ve sms almaya engellenmiş olup, gerekli müdahaleler sağlanmıştır.Bu hizmetin farklı firmalar tarafından sağlandığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili firma ile paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön