04 Şubat 2015

Vodafone Transfer İçin Anlaştığım Tarifeyi Kullanamam

31 Ocak tarihinde yüksek gelen faturamı başka bir operatöre taşımak için Eskişehir'de bir Vodafone bayisine gittim. Bayii çalışanı; kontörlü tarifede 1000 dk - 1000 SMS - 1 GB internetin 20 TL olduğunu söyledi. Elime hat açılınca avantaj 1000 yazıp 7000'e göndereceğim bir kağıt yazıp yeni sim kartın olduğu bir paket ile beni uğurladı. Hattımın 4 Şubat gecesi 00:44'te açılacağına dair SMS aldım. Buraya kadar her şey normal. Gece 2-3 sularında denileni yapmama rağmen hatalı mesaj gönderdiniz uyarısı aldım. Müşteri temsilcisini aradım, bir şey yapamayacağını söyledi. Hat transfer edeyim derken yanıltıldım.

Gürcan 162 Okunma

Cevaplar

 • Gürcan12 Ağustos 2016

  Çözümü operatör değiştirerek halletim.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gürcan04 Şubat 2015

  Dün gece de aynı şey söylendi ama bir arayan / çözüm üreten olmadı. İş başvuru yapıp, insan kaynaklarınca reddedilen (döneceğiz biz size denilen, kapıdan çıkınca unutulan) mağdurlar gibi oldum.

 • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2015

  " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön