31 Temmuz 2014

Vodafone TL Yükleyemede Sorun Yaşandı.

Vodafone akşam saat 19:00 sularından itibaren hattıma TL yükleyemiyorum, bayilerinizden aldığım bilgiye göre saat 20:00 civarında 1 saat gibi bir süre için düzelecek denildi. cep lira kartı satın aldım, sms yoluyla göndermeyi denedim fakat sorun düzelmemişti. Daha sonra tekrar sms göndermeyi denedim bu kod daha önce kullanılmıştır diye sms geldi.Kullanılsaydı tl gelirdi diye sms gelirdi. Değişik bir sorunla karşı karşıyayım müşteri temsilcinizle irtibata geçmek için de tl alıyorsunuz. hattımın vodafoneye ait olmadığını söylüyorsunuz, gerçekten istemiyorsanız haber verin bizde başka operatör beğenelim kendimize. rezillik diz boyu bu kadar büyük bir firma ancak bu kadar alçalabilir.

Semih 1.371 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup ,02.08.2014 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Temmuz 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön