13 Ağustos 2014

Vodafone TL Yükledim Tarifem Yenilenmedi!

VodafoneHattıma TL yüklettim fakat telsiz kullanım ücreti düşünce Mega üçlü tarifem yenilenmedi
1 dakikayı geçmemek kaydıyla interneti açıp bankanın uygulamasına girip tekrar kontör attım ve neti açtığım için 1 dakika geçmeden 6 TL'ye yakın ücret kesti. Bu kadarda olmaz!

Damla 2.851 Okunma

Cevaplar

  • Damla21 Ağustos 2014

    Çözüm üretmediler telefonumun ekranı büyükmüş inTernet hizim fazlaymis falan filan...

  • Vodafone Temsilcisi18 Ağustos 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 16.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön