03 Şubat 2014

Vodafone TL Yükledim Ama Kullanamadım

25/01/2014 tarihinde Vodafone Tez İletişim Ltd.Şti'nden 30 tl. 545 39** numaralı tel. yükleme yaptırdım. Özgür genç tarifesi için fakat her zaman 1 ay kullandığım paket 3 gün sonra bitti Vodafone müşteri hizmetleri ne ulaşmak tam bir kabus oldu. Bayiyi telefonla aramaktan usandım. Bayiye direkt giderek kontörümü neden kullanamadığımı sorduğumda müşteri hizmetlerine ulaşıp onlardan yardım almamı söylediler. 542 no'lu hattı aradığımda hiç bir şey yapamayacaklarını söylediler.


3 günde 1 ay kullandığım kontörlerimin yok olmasını ve müşteri hizmetlerinizin yetersizliğini ulaşılmazlığını ve bu sorunumun çözümüne yardımcı olabileceğinizi umarak, bu kanaldan bir cevap almayı umuyorum.

Ayfer 74 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 10.02.2014 tarinde saat 08:35 de ve 10.02.2014 tarihin de saat 19:01 de ve 11.02.2014 tarihin de saat 09:24 te irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ayfer05 Şubat 2014

    5/02/2014 hala konuyla ilgili geri dönüş yapılmadı.Kontürsüz olarak beklemekteyim , çözüm olarak başka hatta geçmeyi düşünmek zorunda kalacağım mecburen çünkü sonuçlanması bukadar zor bir konu değil diye düşünüyorum vodafone nezaman kontür alındığını ve ne kadar kulanıldığını ve her zaman aynı kontürü alıp nekadar kulandığımı gayet net görebiliyor ama geri dönüş konusunda acele etmiyorlar şuanda 1 haftadır hattımı kulanamadığımıda ayrıca görüyor .

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön