05 Nisan 2013 #1726884

Vodafone Teslim Alınmayan Hatta Fatura Gönderildi!

Aralık 2012'de Vodafone müşteri temsilcimden almak için anlaştığım ve hizmet almam için önce sözleşme imzaladığım fakat aradan geçen 27 güne rağmen gelmeyen araç takip sistemimin iptalini istedim bize bakan Vodafone müşteri temsilcimi aradım artık bu hizmeti almak istemediğime karar verdiğimi söyledim müşteri temsilcim tamam abi deyip telefonu kapattık aradan 3 ay geçti ve bize 20 martta 3 adet fatura geldi ve bunları ödemem için yasal uyarı geldi şimdi ben soruyorum. Teslim ve hizmet almadığım bir ürün için neden benden para istiyorsunuz bana ne teslim ettiğinizde ne ücretini istiyorsunuz ve bana iptal etmeniz gereken bir işlem için cayma bedeli talep ediyorsunuz.

Kenan 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön