13 Şubat 2013

Vodafone Tercih Ettiğim İçin Pişmanım!

10 senelik **kullanıcısı olarak hayatımın hatasını yaparak Vodafonea geçtim. **den ne kadar iyi hizmet alıyorsam Vodafone dan o kadar yetersiz hizmet aldım. Geçişim iş için olduğundan geri dönemiyorum. 1GB internet tanımlı hattıma her ay 60 TL fatura ödüyorum.

31 Ocakta kesilen faturama yeni 1GB data kullanımı tanımlanmasına rağmen 2 Şubatta kullanım hakkımın dolmuş olduğu ve her kullandığım gün 5TL ücretlendirileceğim mesajı geldi. 3 senedir 1GB internet kullanıyorum ve 2 gün içerisinde bitirmediğime emin olduğumu söylüyorum.

10 gündür kullanımımı kanıtlayan bir cevap alamadığımdan her gün 5TL ödememek için internetim de kapalı ama ama her ay 60 TL'yi alıyorlar! Dönüş bekliyorum!.

Merve 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 14.02.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön