03 Haziran 2014

Vodafone Tenezzül Edip Aramadı!

Ne kadar ilgisiz ne kadar alakasız bir firma olduğunuzu ikinci kez anladım.Fatura problemimizi çözemediğiniz gibi bir de Vodafone bayisinden arandığımda neden sikayetvar.com'a şikayet ediyorsunuz, neden Genel müdürlüğü arıyorsunuz gibisinden tehditler alıyorum.Ne kadar ilgisizsiniz.Fax çekiniz dediniz şikayet için.Çektik ama sonuç nedir ? Bayiden arayıp da nezaketen de olsa özür beklerdim.Bu saatten sonra benim için hiç bir operatörsünüz. Sözleşmem bittiği gibi sizi bitiririm.Ve bunu tüm akrabalarım eşim dostlarıma anlatacağım.Reklam olsun.

Nigar 469 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Haziran 2014

    “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön