27 Ağustos 2013 #1977896

Vodafone Temsilcisi Güncel Faturamın Artış Nedenini Açıklamadı!

Güncel fatura artış nedeni için 24.08. 2013 saat 12:41'de Vodafone müşteri temsilcilerini arayıp faturamın 30 TL olması gerekirken neden 36 küsür TL olduğunu sorduğumda gizlilikten dolayı bilgi veremediklerini söyledi. Bunun aksine hattın sahibi olduğumu netten gördüğümü ve izin verdiğimi bildirmeme rağmen hala neden 36 TL güncel fatura geldiğini bana söylemekte ısrar eden adının Ö.... olduğunu söyleyen ve gizlilikten dolayı yine soy ismini söylemeyen şahısla bir görüşme yaptım.


Her ay 30 TL ödeyeceğim beyanını almama rağmen güncel ay içerisinde de tarifemi aşmamama rağmen neden olduğunu izah etmek istemedi. Şikayet için başkasına bağlamasını istediğimde de bana edin şikayetinizi dedi. Lütfen izahını yapabilirler mi.

Havva 40 Okunma

Cevaplar

  • Havva27 Ağustos 2013

    klasik bütün şikayetlere aynı cevap şaırmadım.... faturandıktan sonra ne işe yarayacak ki sonuçta bana o faturayı odetmiş olacaklar....

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz maile istinaden kontrollerin sağlandığını ve fatura itirazlarında görüşmeler faturalaştırılmadan incelemenin mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Bu bağlamda, detaylı incelemelerin gerçekleştirebilmesi için fatura tutar mesajının hattınıza ulaşmasının ardından tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön