03 Eylül 2014

Vodafone Temsilcinin Hatasını Bana Ödetiyor!

14.07.2014 tarihinde Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Yurt dışına (avrupa seyahati) çıkacağımı ve yurt dışı aylık 30 dk paketini 17 tl'ye almak istediğimi teyit ettim, hangi ülkelerde geçerli olduğu konusunda bilgi aldım ve paketi satın almak istediğimi belirttim.


Müşteri temsilcisi hanımefendi güya işlemi yapmış olduğunu söyledi telefonda. Ben seyahatim süresince 14 dk bir görüşmede bulunmuşum Türkiye'yi aramıştım. Faturam geldi haliyle 17 tl yettide arttı derken birde ne göreyim faturam 130 tl civarı neymiş yurt dışı görüşmelerim ayrı ücretlendirilmiş. Aldığım paket Türkiye'den yurt dışına tanımlanmış temsilci tarafından bunun sorumlusu ben değilim ki. 2 kez şikayette bulundum sonuç hep negatif. Hakkımı arıyorum.

Özge 166 Okunma

Cevaplar

  • Özge24 Aralık 2014

    hiç bir dönüş olmadı sikayetimi bu sikayetler onların umrunda değil

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28/08/2014 14:48:52 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön