09 Eylül 2014

Vodafone Tempo Tarife Geçişini Dönem Ortasında Yaparak Çift Fatura Yansıtıyor

Yıllık taahhütü bitecek hattım için Vodafone Tempo tarafından geçen ay arandım ve başka bir kampanya teklif edildi ben de fatura kesim tarihinden itibaren geçiş yapılması için onay verdim.


Ancak tarife değişikliği fatura kesim tarihi olan 31.08.2014 yerine 09.09.2014 tarihinde gerçekleştirilince hem sadece 9 gün kullandığım mevcut tarifenin tüm bedelini hem de yeni tanımlanan tarife bedelini birleştirerek 30 TL yerine 58 TL fatura ödemem gerekiyor.


Sözde daha cazip bir kampanya teklif ederek bu şekilde çift fatura ödetmeye çalışıyorlar. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım fatura kesilsin o zaman itiraz edersiniz şimdi birşey yapamayız diyorlar. Lütfen insanları kandırmayın oyalamayın!

Tamer 1.345 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 16.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Tamer17 Eylül 2014

    Firma tarafından aranarak faturamdaki tarife geçişi kaynaklı fark ödemesinin iptal edileceği tarafıma bildirilmiştir.

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön