05 Şubat 2014 #2275685

Vodafone Tempo Tarafından Rahatsız Ediliyorum!

Yaklaşık 3 haftadır her gün günde 3 defa 850 252 4222 Vodafone Tempo numarasından aranıyorum. Açtığımda ise telefondan ses gelmiyor. Önce bu numarayı aradım, kendilerinin bunu iptal edemeyeceğini 542'yi aramam gerektiğini söylediler. 542'yi aradığımda ise beni tekrar Vodafone Tempo'ya yönlendirdiler. Orası ise kendilerinin telesekreter aramalarını kapatamadığını 542'yi tekrar aramam gerektiğini belirtti. Müşteri hizmetleri bu sefer de ##02# tuşlarsam sorunun çözüleceğini söyledi ancak yazdığımda "Geçersiz MMI kodu" uyarısı alıyorum. Olay artık ısrarla rahatsız etme boyutuna geldi. Sabahları uykumdan uyandırılıyorum, geceleri rahatsız ediliyorum.
Belki bu vasıta ile çözüm bulurum.

Gökay 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön