06 Şubat 2014 #2279237

Vodafone Telsiz Kullanım Vergisi Kesiyor!

Vodafone'a cep kamu mini tarifem yaklaşık 25 tl iken 59 tl geldi.
1- Telefon değiştirdim ve telefonun navigasyonunu yanlışlıkla iki kez açtım ama açmamla kapamam bir oldu. Her birinde 7 tl ücret yansıtılmış.
2- Bunun üzerine ben telefonumu ay sonunda 28'inde kontörlüye geçmesi için müşteri hizmetlerine talimat verdim ama ayın 12'sinde kontörlüye geçti.
3- Telefonumu kontörlüye geçirdiğim için 16.78 krş telsiz kullanım vergisi kesilmiş ve telsiz kullanım vergisi vergilerle beraber 20 tl olarak yansıtılmış.
-Sırf bir internet paketine üye değilim her yanlış basmaya bile 7 tl'mi alıyor?
-Benim hattım neden 16 gün önceden kontörlüye çevriliyor?
-Telsiz kullanım vergisi ne demek?

Cemal 32 Okunma

Cevaplar

 • Cemal22 Şubat 2014

  vodafone bu kadar alakasız işte... kimseye tavsiye etmiyorum arkadaslar faturalıdan çıkınca herşey değişiyor. biz sizden telsiz kullanım vergisi almıyorduk siz faturalıdan çıkınca toplu olarak vergisi ile faturanıza ekledik ne demek:D komik

 • Cemal11 Şubat 2014

  ben vodafone müş hiz ile konuşurken yüzüme kapandığımda tekrar arıyordum bi zahmet onlarda tekrar arasınlar.

 • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 07.02.2014 17:42 ,18:48 ve 08.02.2014 17:38 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön