03 Şubat 2014 #2273238

Vodafone Telsiz Kullanım Ücretini Peşin İstiyor!

Bugün Vodafone çağrı merkezini arayarak faturalı hattımın faturasız hatta dönüştürülmesini istedim. Fakat, fatura borcumun olması sebebiyle işlemi gerçekleştiremedim.


Ancak; bunun yanı sıra faturalı hattımın faturasıza geçerken 2014 yılına ait telsiz kullanım ücretinin önümüzdeki aya yıl bazında faturaya yansıtılacağını belirttiler. Benim faturasız hatta geçtikten sonra Vodafone'da kalacağım kesin değil, diğer operatörlere numaramı taşıdığımda bu ücret diğer operatörlerden de kesilecektir. Ben bu ücreti bir tüketici olarak neden peşin ödemek zorundayım? Zaten faturasız hatlardan bu ücret alınmaktadır.

İsmail 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İsmail10 Şubat 2014

    Devletin uyguladığı sistemmiş o yüzden kesinti oluşuyormuş. Çözüm bu şekilde olmaz.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön