14 Şubat 2014 #2294140

Vodafone Telsiz Kullanım Ücretini Haber Vermedi!

Vodafone hat kullanıcısıyım. Her ayın 13'ünde 30 tl ye yenilenen komple paketine üyeyim.13.02.2013 tarihinde paketimin yenilenmesi için 30 tl yükleme yaptım ama 1 lira ve küsüratı telsiz kullanımı için kesildi. Bakiyemden bu para düştüğü için komple paketten faydalanamadım.


542 müşteri hizmetlerini aradığımda durumumu anlattım ve telsiz kullanım ücretinin bakiyemden düşüleceğini neden haber vermediniz diye şikayetimi dile getirdim. Aldığım cevap Vodafone'da böyle bir uygulamanın olmaması. Mağdur edilmemek adına nasıl ki üç gün öncesinden komple paketinizi kullanabilmek için 30 tl yükleme yapınız diye mesaj atıyorsanız,telsiz kullanım ücretinin de yatırılması gerektiği mesajı atabilirsiniz.

Ercan 31 Okunma

Cevaplar

 • Ercan17 Şubat 2014

  numaramı başka bir operatöre taşıdım.

 • Ercan15 Şubat 2014

  15.02.2014 saat 12.05 te vodafone den aranarak,söz konusu şikayetim hakkında önerimi tekrar ilettim.

 • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 15.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön