20 Mart 2014

Vodafone Telsiz Kullanım Ücreti Yüzünden Paketim Yenilenmedi!

Vodafone hattıma 30 tl yükledim ama telsiz kullanım ücreti aldılar. Bu yüzden 30 tl komple paketim yenilenemedi. Müşteri hizmetlerini arıyorum hem lira gidiyor hem de ilgilenemiyorlar. Neymiş illa 30 tl olacakmış hattım da. Diyorum iptal et başka paket alayım yok. Bu nasıl müşteri memnuniyeti? 25 tl güzel kampanyalar var ama yeni gelen müşterilere. Ne yani hattımızı mı taşıyalım bu nasıl iş?

Hasan 82 Okunma

Cevaplar

 • Hasan26 Mart 2014

  Bir hafta geçti hala dönen yok sizin en kısa süreniz bumu ?

 • Hasan26 Mart 2014

  müşteri memuniyeti sıfır ben başka birşey diyorum onlar başka birşey zerberlemişler birşeyler sürekli aynı şeyleri tekrarlıyorlar bi sms gönderiyorsun hattında 30 tl olmadı için o paket olmuyor diyorum o zaman onu iptal et 25 tl olan paketi ver olmaz bir kere sms gönderdin kontur yükle belki durumum yok çok saçma birşey

 • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime yönelik inceleme sonuçlanmış olup, 20.03.2014 tarihinde yapılan geri aramada detaylı bilgi verildiği görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hasan20 Mart 2014

  Geri dönüşüm sallanmışdır teşekkür ederim ama benim sorunum gene çözünmedi müşteri mağdur oldukdan sonra sizin aramanızın pekde bi anlamı yok...

 • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön