23 Ocak 2014 #2251813

Vodafone Telsiz Kullanım Ücreti Alıyor!

06,01,2014 hesap kesim tarihli Vodafone hattım 03,01,2014 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak hattımı faturalıya kapattım yani kontörlüye çevirme talebinde bulundum 06,01,2013 tarihi itibariyle borcumun 24,40 olduğunu bunun dışında herhangi bir borcumun bulunmadığını ve bana herhangi bir sürpriz fatura gelmeyeceğini teyit etmesini istedim ve bana başka bir borcumun bulunmadığını söylediler.


10 gün içinde cep telefonuma 39,90 tl'lik borcum olduğuna dair mesaj geldi. Müşteri hizmetlerini aradım bana 1 yıllık telsiz kullanım ücretini peşin olarak kesildiğini söylediler. Ben olmayan borcu ödemek zorunda mıyım aylık kesilen ücreti nasıl olur da benden 1 yıllık keserler?

Engin 82 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 29.01.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Engin29 Ocak 2014

    tüm sektörlerde en popüler cevap bu galiba herkes aynı bahaneyi söylüyor şikayetiniz ilgili birime aktarıldı en kısa zamanda size dönüş yapılacak falan filan ama ne arayan var ne soran

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön